Поліетиленові крани підземної установки

Кран поліетиленовий ПЕ 100 підземної установки типу
PU-32-G (W) (ДУ 32 мм)

Застосування

Поліетиленовий кран підземної установки типу PU-32-G (W) виробництва ТОВ «ПРОМЮНІОН» з циліндричним затвором має в конструкції наступні основні елементи - корпус, втулку циліндричної форми, адаптер крана, кришку корпусу. У циліндричної втулці є отвір певного діаметра, через який у відкритому положенні пристрою вільно проходить потік що транспортується. Кран виготовляється відповідно до стандартів ДСТУ EN 12201-4: 2018 і ТУ У 28.1-37921106-001: 2020 і має відповідний сертифікат експертизи типу і висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

ОПИС

В інфраструктурі населеного пункту функціонує величезна кількість трубопроводів різного призначення. Масштаб таких систем буває дуже різним, але способи їх облаштування схожі. Використання полімерних труб для монтажу мереж водопостачання значно спрощують обслуговування всієї системи і окремих її ділянок, а також збільшує тривалість їх служби. Для регулювання потоку в трубопроводах і контролю ефективності системи у підземних полімерних мережах застосовується запірна арматура з відповідних матеріалів – поліетиленові крани підземної установки.
Пропонуємо вашій увазі поліетиленовий кран підземної установки типу PU-32-W (ДУ 32 мм) для систем питного та господарського водопостачання виробництва ТОВ «ПРОМЮНІОН» (м. Хмельницький). Даний виріб повністю виготовлений з поліетилену марки ПЕ 100. Він відрізняється міцністю, довговічністю, повною стійкістю до корозії, а матеріал виготовлення дозволяє йому зберегти еластичність, що додає стійкість до механічних навантажень.

КОНСТРУКЦІЯ ТА ХАРАКТЕРИСТИКИ

Поліетиленовий кран підземної установки типу PU-32-W виробництва ТОВ «ПРОМЮНІОН» з циліндричним затвором має в конструкції наступні основні елементи - корпус, втулку циліндричної форми, адаптер крана, кришку корпусу. У циліндричній втулці є отвір певного діаметра, крізь який в відкритому положенні пристрою вільно проходить потік що транспортується. Кран виготовляється відповідно до стандарту ДСТУ EN 12201-4:2018 та має відповідний сертифікат експертизи типу та висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Найменування елемента

Матеріал виготовлення елемента

1

Корпус крана

Поліетилен марки ПЕ 100

2

Кришка корпуса

Поліетилен марки ПЕ 100

3

Адаптер крана

Поліетилен марки ПЕ 100

4

Втулка крану

Поліетилен

5

Ущільнюючі кільця

Резина

6

Ущільнююча прокладка корпуса

Резина

7

Заглушка адаптера крана

Поліетилен

8

Заглушка корпуса крана

Поліетилен

МОНТАЖНИЙ ВУЗОЛ

КОМПАКТНІ РОЗМІРИ І ВАГА

Поліетиленовий кран підземної установки типу PU-32-W монтується на невеликих за розмірами ділянках трубопроводів. Вага виробу 920 грам, що у свою чергу дає перевагу у простоті транспортування, легкості монтажу, мінімуму навантаження на трубопровід.

БЕЗКОЛОДЯЗНИЙ СПОСІБ МОНТАЖУ

Для встановлення поліетиленового крана типу PU-32-W в мережу, не потрібно облаштовувати колодязь, кран типу PU-32-W після монтажу в мережу досить засипати ґрунтом вивівши на поверхню керуючий механізм. Використання поліетиленових підземних кранів типу PU-32-W дозволяє швидко вирішувати різні технічні завдання, забезпечуючи надійне перекриття потоку у трубопроводі.

ВИРІБ ВИГОТОВЛЕНИЙ З ПОЛІЕТИЛЕНУ НИЗЬКОГО ТИСКУ МАРКИ ПЕ 100

Кран типу PU-32-W розрахований на робочий тиск 16 атм. Виріб вигідно відрізняється від металевих затворів і засувок - управління ним значно простіше. Кожен виріб проходить гідравлічні випробування на герметичність тиском у 25 атм.

НЕ ВИМАГАЄ ЗАСТОСУВАННЯ ДОДАТКОВИХ ОПОР І ФІКСАЦІЇ

Кран PU-32-W монтується безпосередньо на ґрунт в траншеї та засипається землею.

СТІЙКИЙ ДО ЕЛЕКТРОХІМІЧНОЇ КОРОЗІЇ

Матеріал з якого виготовлений кран PU-32-W добре чинить опір корозії, протистоїть агресивним ґрунтам. Інтегрований у мережі водопостачання зберігає свої експлуатаційні характеристики протягом 25 років.

ЦІЛІСНА СИСТЕМА БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ РІЗЬБОВИХ З’ЄДНАНЬ

Терморезисторне зварювання є досить надійним методом з’єднання, тому поліетиленовий кран підземної установки типу PU-32-W інтегрується в пластиковий трубопровід як елемент.

Image

Використання поліетиленових кранів підземної установки типу PU-32-W в системах питного та господарського водопостачання дозволяє економити кошти на прокладання та облаштування мереж, зберігаючи їх ефективність і безпеку експлуатації.

Якщо у вас залишились запитання, напишіть нам:
Написати

Моб.тел.: (067) 380-58-02, Електронна пошта: market@promunion.com